This is Dieter, a template for agencies and freelancers who are not afraid to stand out.
Top
Title Image

توسعه

با ارزش‌گذاری اهداف مشتریان برای محصولات یا برندشان، ما نقشه‌های دیجیتال متنوعی تولید می‌کنیم تا اقدامات لازم و ضروری را در راستای جذب مخاطب انجام دهیم. انواع سازوکارها و ابزار دیجیتال در این راه استفاده می‌شوند تا ما به بازار هدفمان دست پیدا کنیم. چه هدف نهایی ما ایجاد آگاه‌سازی باشد، چه درگیری مخاطب و چه فروش.

طراحی و توسعه یک و‌ب‌سایت یا اپلیکیشن خوب بدون در نظر گرفتن رابط و یا تجربه کاربری امکان‌پذیر نیست، به همین دلیل شما در سرویس توسعه‌ی لیمیت‌لاینز می‌توانید بصورت همزمان به چند هدف رسیده و به محصولی به روز، با استاندارد‌های بین‌المللی دست پیدا کنید.

احتمالا تا به حال با این چالش که چرا بازدیدکنندگان وبسایت شما افزایش پیدا نمی‌کند و یا چرا در صورت افزایش بازدید کاربران از شما خریدی نمی‌کنند، مواجه شده‌اید. جواب این سوال در سرویس تست کاربرد پذیری ما تعریف شده و شما می‌توانید در این مورد روی تیم تخصصی رابط و تجربه کاربری لیمیت‌لاینز حساب باز کنید.

بصورت عملی نیمی از فرآیند بهینه سازی موتور‌های جستجو بصورت فنی، بر روی وب‌سایت و نیم دیگر با استفاده از تولید‌ محتوا و ساخت لینک‌ها انجام می‌شود و در واقع چگونگی ترکیب و پیاده سازی این موارد با یکدیگر کیفیت سئو شما را مشخص می‌کند.

ما توصیه می‌کنیم اگر به دنبال افزایش بلند مدت رتبه وب‌سایت خود در موتورهای جستجو هستید از سرویس‌های بازاریابی جاذبه‌ای و سئو به‌صورت همزمان استفاده کنید.

خدمات ما در توسعه:

  • وب
  • اپلیکیشن‌های موبایل
  • رابط کاربری و تجربه کاربری
  • تست کاربرپذیری
  • بهینه‌سازی سایت