This is Dieter, a template for agencies and freelancers who are not afraid to stand out.
Top
Title Image

پروژه لورآل من اکسپرت

به سفارش: شرکت زرسیما آرا

پروژه لورآل من اکسپرت، در دی ماه سال 1396 و به سفارش شرکت زرسیما آرا و اجرا شده توسط تیم آژانس تبلیغاتی لیمیت‌لاینز آغاز شد و به مدت 6 ماه ادامه یافت. در این پروژه، آژانس لیمیت‌لاینز با برگزاری کمپین «مرد جذاب» درصدد آن بود که تعاریف و چهارچوب‌های جذابیت برای مردان را، با توجه به معیارهای به‌روز شده و متنوعی (در زمینه تغذیه، بهداشت، مد، زیبایی، ورزش و…) بازتعریف کند و به طور همزمان، محصولات بهداشتی و زیبایی مخصوص مردان کمپانی لورآل با عنوان من اکسپرت را به مخاطبان معرفی کند.

چالش:

در دنیای امروز، جذابیت و چیستی آن تبدیل به دغدغه‌ای بزرگ برای بسیاری از مردان شده است. برای عده‌ای، این مسئله به صورت چالش پیچیده‌ای درآمده؛ چرا که مرز و حدود آن، بویژه در جهان مردانه به روشنی مشخص نیست. از طرفی در کشور ما، فرهنگ استفاده از محصولات زیبایی و بهداشتی آقایان رواج چندانی ندارد؛ بنابراین معرفی این محصولات احتیاج به مقدمه‌چینی و استراتژی نسبتا دشواری داشت. به‌ویژه به این دلیل که باید برای کاربران مشخص می‌شد چرا لازم است در انتخاب محصولات بهداشتی و پوست و مو دقت و سلیقه‌ای به خرج داد و علت تمایز محصولات لورآل من اکسپرت با سایر محصولات در این زمینه چیست.

رسانه‌های مورد استفاده در این کمپین:

تبلیغات آنلاین

اینستاگرام

تلگرام

هدف:

هدف از برگزاری کمپین مرد جذاب پروژه لورآل من اکسپرت، به‌روزرسانی تعریف جذابیت برای مخاطبان مرد شبکه‌های اجتماعی بود. این کمپین با معرفی راهکارهایی در زمینه تغذیه، بدنسازی، پوشاک و موارد دیگر، سعی در آشنا ساختن مخاطبان با مفهوم مرد مدرن جذاب و ارائه محصولات لورآل من اکسپرت به عنوان ابزارهایی برای افزایش جذابیت داشت. همچنین، افزایش نرخ درگیری و تعداد فالوئرها در شبکه‌های مجازی و همه‌گیر شدن نام این برند نیز از سایر اهداف کمپین یاد شده بود.

خدمات:

خدمات ما در طول این کمپین دیجیتال، شامل تبلیغات آنلاین بود که با تولید محتوای متنی، محتوای تصویری شامل سینماگراف، عکاسی و تصاویر متحرک، ساخت ویدیوهای تبلیغاتی همه‌گیر برای رسانه‌های اجتماعی، برگزاری مسابقه، مدیریت اکانت اینستاگرام و اینفلوئنسر مارکتینگ گسترده در شبکه‌های اجتماعی، میزان محبوبیت و فروش محصول مورد نظر را به مقدار زیادی افزایش داد.

راه‌حل:

برای رسیدن به اهداف پروژه لورآل من اکسپرت، کمپین مرد جذاب طراحی و اجرا شد. در این کمپین، با استفاده از تولید ویدئوهای همه‌گیر با حضور اشخاص تاثیرگذار، اینفلوئنسر مارکتینگ، برگزاری مسابقه و تولید محتوای متنی و تصویری در شبکه‌های اجتماعی، باعث افزایش میزان نرخ درگیری مخاطبان و تعداد فالوئرها شدیم. در طول این کمپین، مخاطبان با ذکر ویژگی‌هایی که جذابیت یک مرد را شکل می‌دهند و همچنین معرفی یکی از مردان جذابی که می‌شناسند در مسابقه شرکت داده شدند و در انتها به قید قرعه، جوایزی به تعدادی از شرکت‌کنندگان اهدا شد.

محتوای تولید شده برای کمپین: