This is Dieter, a template for agencies and freelancers who are not afraid to stand out.
Top
Title Image

پروژه ال‌جی B7

به سفارش: شرکت گلدیران

پروژه ال‌جی B7، اجرا شده توسط شرکت لیمیت‌لاینز به سفارش شرکت گلدیران بود که از آذر ماه سال 1396 به مدت 10 ماه برگزار شد. ما در این پروژه، با برگزاری یک کمپین دیجیتال به نام «جمعه بی دغدغه»، قصد داشتیم جاروبرقی جدید ال‌جیB7 و قابلیت‌های به‌روز آن را به مردم معرفی کنیم. این کمپین فعالیت خود را در فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی آغاز کرد و با ایده‌های خلاقانه و فعالیت‌های آنلاین، تلاش کرد تا کاربران را با تاکید بر ویژگی‌های منحصربه‌فرد جارو برقی جدید ال‌جیB7 و نحوه استفاده از آن آشنا کند.

چالش:

معرفی جاروبرقی جدید ال‌جیB7، به عنوان یک جارو برقی سبک و کم‌صدا یکی از اصلی‌ترین چالش‌های تیم ما در کمپین «جمعه بی‌دغدغه» بود. برای شروع ما باید محتوایی تولید می‌کردیم تا توجه مخاطبان را به خود جلب کند و مشتاق آشنایی بیشتر با این محصول شوند. با توجه به کمپین‌های تبلیغاتی‌ همزمان با این کمپین، ما با درنظر گرفتن ویژگی‌های خاص جاروبرقی ال‌جیB7 باید به گونه‌ای عمل می‌کردیم تا این محصول را از سایر جاروبرقی‌های موجود در بازار متمایز کنیم و تعامل افراد را با این کمپین افزایش دهیم.

رسانه‌های مورد استفاده در این کمپین:

ما برای معرفی هر کمپین تبلیغاتی ابزارهای متفاوتی استفاده می‌کنیم که کاربردهای مختلف و گاه مشترکی دارند. در قسمت پایین لیست رسانه‌هایی را که در طول کمپین «جمعه بی‌دغدغه» برای اطلاع‌رسانی و ارتباط با مردم، از آنها استفاده شد به شما معرفی کرده‌ایم:

تبلیغات آنلاین

اینستاگرام

تلگرام

آپارات

هدف:

کمپین «جمعه بی‌دغدغه» فعالیت خود را با هدف آشنا‌سازی مخاطبان با جاروبرقی جدید ال‌جیB7 آغاز کرد. ما با برگزاری این کمپین، قصد داشتیم این محصول جدید شرکت ال‌جی را به عنوان یک جارو برقی سبک و کم‌صدا معرفی کنیم و با ارائه اطلاعات در مورد تکنولوژی جدید سوپر اینورتر استفاده شده در این جاروبرقی اطلاعات مخاطبان از محصول را تکمیل کنیم و آن را از سایر محصولات مشابه در بازار متمایز جلوه دهیم. علاوه بر این قصد داشتیم با ایجاد یک فضای مناسب و خلاقانه برای مخاطبان آنها را با این محصول درگیر کنیم و میزان فروش جاروبرقی‌های ال‌جیB7 را افزایش دهیم.

خدمات:

خدمات ما در طول این کمپین دیجیتال، شامل تبلیغات آنلاین بود که با تولید محتوای متنی و تصویری خلاقانه،  ساخت ویدیوهای تبلیغاتی برای رسانه‌های اجتماعی، ایجاد اکانت اینستاگرام و اینفلوئنسر مارکتینگ گسترده در شبکه‌های اجتماعی،  میزان موفقیت این کمپین و فروش محصول مورد نظر را به مقدار زیادی افزایش داد.

راه‌حل:

برای شروع فعالیت‌های دیجیتال پروژه ال‌جیB7، ما کمپینی را با عنوان «جمعه بی‌دغدغه» برگزار کردیم. این کمپین فعالیت‌های آنلاین خود را با تاکید بر وجود یک فضای آرامش‌بخش درون خانه یا محل کار در شبکه‌های اجتماعی آغاز کرد. در ابتدای این کمپین، ما از مردم خواستیم تا تجربه خود را از یک روز بی‌دغدغه با هشتگ #جمعه_بی_دغدغه در فضای مجازی به اشتراک بگذارند و به قید قرعه برنده یک روز بی‌دغدغه و یک جاروبرقی ال‌جی B7 از طرف شرکت گلدیران شوند. سپس در امتداد فعالیت‌های مخاطبان در این شبکه‌های اجتماعی، سعی کردیم تا آنها را با این جاروبرقی و تکنولوژی جدید سوپر اینورتر استفاده شده در آن، در مقایسه با سایر جاروبرقی‌های پرصدای موجود در بازار آشنا کنیم. ما توانستیم با تولید محتوای کاربردی و ساخت ویدیوهای خلاقانه، با استفاده از ایده‌های جذاب و اینفلوئنسر مارکتینگ، کاربران زیادی را از وجود این محصول در بازار ایران و قابلیت‌های جدید آن آگاه کنیم و همچنین میزان فروش و نرخ درگیری مخاطبان را تا حد زیادی افزایش دهیم.

محتوای تولید شده برای کمپین: